HART Sp. z o.o.

Firma HART powstała w 1990 roku. Przedmiotem działania jest sprzedaż hurtowa części do samochodów, motocykli oraz konfekcjonowanie towarów pod prywatnym brandem HART. Oferta hurtowni skierowana jest do placówek handlowych i warsztatów usługowych branży motoryzacyjnej.

Główne atuty firmy

- duży wybór towarów - 450 000 referencji,
- łączna powierzchnia magazynowa - 65 000m2,
- wysoki stopień realizacji zamówień - 95%,
- dogodne formy dostawy towaru dla klienta na terenie całej Polski,
- nowoczesny system informatyczny,
- fachowe szkolenia,
- atrakcyjny system finansowego wspierania klientów.

 

 

 

Specyfika branży motoryzacyjnej wymaga od sklepów i warsztatów fachowej i szybkiej obsługi. Dobór odpowiednich części, konieczność poruszania się wśród dziesiątek tysięcy różnych podzespołów wymuszają korzystanie z odpowiedniego oprogramowania. Dlatego opracowaliśmy rozwiązanie wspierające Klientów w doborze części i dokonywaniu zamówień drogą elektroniczną. Internetowa Strona Zamówień pozwala na dokonanie tego za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Oferujemy narzędzia informatyczne wspierające naszych Klientów w postaci systemów zamówień elektronicznych, elektronicznego dostarczania faktur i ofert, programu HART 2000 służącego do obsługi warsztatów, sklepów i hurtowni, który wspomaga Klientów w sprawnym doborze części oraz poprawia efektywności działania firm. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy również nowoczesną Stronę Zamówień, która pozwala na dobór części, sprawdzanie zamienników tych części, składanie zamówień i zarządzanie nimi oraz przeglądanie dokumentów kupna. Użytkownikami naszych rozwiązań są Klienci o obrotach od kilkuset złotych do kilkuset tysięcy złotych miesięcznie.

 

Budowa placówki Hart Filia Radom

Swoim zasięgiem filia obejmuje południową część województwa mazowieckiego, północną część województwa świętokrzyskiego oraz znaczną część województwa lubelskiego. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy, podnoszeniem jakości usług dla klientów oraz wizją ujednolicenia wyglądu placówek, na początku bieżącego roku zapadła decyzja o wybudowaniu nowego obiektu w Radomiu. Z myślą o klientach przygotowaliśmy obszerny parking, przestronną salę sprzedaży, zaplecze administracyjno - biurowe i magazyn.

Codzienne dostawy towarów oraz trzypoziomowy magazyn o powierzchni całkowitej 1550m2 gwarantują najlepszą dostępność w regionie, zaś elektroniczny system kodów kreskowych pozwala na szybką i bezbłędną pracę w zakresie przyjęć i wydań towarów. Niezmiennie głównym atutem naszej firmy są jej pracownicy. Młoda, prężna kadra pracowników na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje podczas szkoleń branżowych, po to by służyć Państwu swoją pomocą w profesjonalnym doborze części.

Z dumą zapraszamy Państwa do naszego nowego obiektu w Radomiu przy ul. Lubelskiej 141.

Zespół pracowników HART

 

Budowa magazynu logistycznego
Hart Koluszki

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Strona wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Dowiedz się więcej lub kontynuuj.